Akciğer Detoksu Nedir? İçeriği, Faydaları ve Kullanımı

akciğer şurubu

Akciğer Detoksu

Akciğer detoksu nedir? Akciğerler vücudumuzun en önemli organlarından biridir. Sağlıklı nefes alıp vermek ve hırıltısız şekilde  havayı solumak büyük bir nimettir. En ufak bir yürüyüşte yada merdivenleri çıkarken nefesimizin daralması ve güçlü soluk alıp verme hayatı bazen çekilmez kılabilir. Bu durum birde sigara içiyorsak iyice çözülmesi gereken bir durum haline gelir. Stres yoğun iş temposu ve artan sigara bağımlılığı akciğerleri kirletir ve zamanla bitirir. Oysa hayati fonksiyonlarımızı  yerine getirmek için akciğerimizin sağlam ve temiz olması çok önemlidir. Dünyanın oksijen deposu ormanlar ise vücudun oksijen deposu da akciğerlerimizdir.

sağlıklı nefes almak

Akciğer Detoksu Nedir ? İçeriği ve Faydaları

Akciğer detoksu içeriği; akciğer detoksu içeriğinde akciğerin katran ve mukuslardan arınmasına fayda sağlayan bitki özlerinin karışımı bulunmaktadır.Yeşil çilek, zencefil, safran toksinleri, dağ nanesi, meyan kökü bitkilerinin karışımıyla elde edilen şurup oldukça güçlü etkilere sahiptir.

Yeşil Çilek: Akciğerlerdeki katranı temizlemek konusunda oldukça etkili bir meyve havuçtan 50 kat daha fazla antioksidan hücreye sahiptir. Bu nedenle akciğer detoksunun vazgeçilmez öğesidir. Evde hazırlayacaksanız mutlaka taze ve her gün için en az 200 gr bulunması önemlidir

Zencefil: Akciğerlerdeki mukusu temizlemeye olanak sağlar. Çok kuvvetli bir antioksidan olan zencefil, çeşitli toksinleri, mukus ve istenmeyen parçacıkları akciğerlerden arındırmaya yardımcı olur.

Safran Toksinleri: Zararlı kimyasalları atar kanın temizlenmesini sağlayarak, içerdiği demir faktörüyle kan hücrelerinin daha fazla oksijen almasına yardımcı olur. Cildin temizlenmesi ve genç kalmasını imkan sağlar.

Dağ Nanesi: Nefesi temizler, kokuyu yok eder nane doğal yoldan akciğer temizliği yapar. Nane ve nane yağı solunum yolu düz kaslarını gevşeterek rahat nefes almanıza yardımcı olur.

Meyan Kökü: Öksürüğü tamamen yok etmeye imkan tanır. Anti-inflamatuar ve antioksidan özellikleri ile boğaz ağrısı, kuru öksürük ya da alerjene maruz kalmayı önlemeye yardımcı olur ve akciğer enfeksiyonlarının iyileştirilmesinde olumlu etkilere sahiptir.

akciğer şurubu

Akciğer şurubu faydaları ; İlk kullanımdan itibaren akciğerleri temizlemeye yardımcı olarak akciğer hastalıkları riskini en aza indirmeye olanak sağlar, balgam söktürmeye destektir, sabah dinç ve enerjik olmanıza olumlu etkileri vardır.

-Akciğer rahatsızlıkları riskini en aza indirmeye imkan sağlar çünkü katran ve zararlı maddeleri temizlemek konusunda olumlu etkileri görülmüştür.

-Sigaranın tıkadığı damarların açılmasında olumlu etkileri vardır. Kalp için sonderece faydalı etkileri vardır.

-Detoks etkisiyle koyu renkli zehirli mukuslar balgam şeklinde dışarı atılır

Özellikle sigarayı bırakmak isteyip bırakamayan kişilere önemle tavsiye edilir çünkü sigaranın bağımlılık yapan maddesi olan nikotini akciğerlerden tamamen atarak kişinin sigaraya olan fizik bağımlılığını tamamen ortadan kaldırır. Nikotin vücudun zamanla ihtiyaç duyduğu bir madde haline gelmektedir. Eğer vücuttaki nikotinin tamamı atılsa vücut tekrar sigaraya yönelme ihtiyacı hisseder.

Akciğer Şurubu Nasıl Kullanılır?

Sabah veya öğlen 1’er yemek kaşığı, sabah uyandığınızda veya öğlen yemeklerden 1 saat önce kullanılmalı. Antioksidanlar bu aşamadan sonra etkilerini göstermeye başlayacaktır. İlk hafta gelen balgam ile panik yapılmamalıdır çünkü bu akciğerlerin temizlendiğinin işaretidir. Akciğer detoksu kullanımı basit ve kolay olduğu için benzerleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasına girmiştir.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.İçeriğinde bulunan bileşenlerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmamanız gerekir.

akciğer şurubu

Akciğer Detoksu Kullananlar ve Yorumlar

Akciğer Detoksu kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Akciğer Detoksu hakkında diyetisyenelif.com sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Akciğer Detoksu içeriği, kullanım kolaylığı ve oldukça fazla rağbet görme hali ile dikkatleri üzerine toplayan özel bir üründür.Akciğer Detoksu kullanıcı yorumlarını incelediğiniz de neredeyse kullanan kişilerin hepsinin üründen memnun kaldığını görebilirsiniz.

Akciğer Detoksu Yan Etkisi Var mıdır ?

Kimyasal madde olmadığı için insan sağlığına zarar vermez.İçeriği tamamen bitkisel ve organik bileşenlerden oluşmuştur.

Akciğer Detoksu İnternetten Sipariş Nasıl Verilir ?

Akciğer Detoksu, etkinliği kanıtlanan pek çok ürün gibi, piyasada sahteleri olabilen bir üründür. Bu nedenle Akciğer Detoksu siparişi nereden verdiğiniz oldukça önemlidir.Kullanıcıların memnuniyetini her şeyden önce düşünerek yol alırken, cebinize de en uygun seçenekler sunmakta olan siteleri sizler için araştırıyoruz.

https://www.akcigersurubusatis.com/ sitesi üzerinden merak ettiğiniz detaylı bilgilere sahip olabilir ve siparişinizi kolay ve hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.

İhtiyacınız olan miktarda Akciğer Detoksu sipariş ederek formdaki bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz. Akciğer Detoksu tavsiye ettiğimiz site üzerinden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.Akciğer Detoksu kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Western Union ile ödeme seçenekleriyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Akciğer Detoksu İzmir, Akciğer Detoksu İstanbul, Akciğer Detoksu Muş, Akciğer Detoksu Samsun, Akciğer Detoksu Zonguldak, Akciğer Detoksu Kütahya, Akciğer Detoksu Osmaniye gibi bütün il ve ilçelerimizden Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz.

Akciğer Detoksu yurt dışı sipariş vermek isterseniz Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarından Dünya’nın heryerine sipariş verebilirsiniz. Akciğer Detoksu Avusturya, Akciğer Detoksu Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Akciğer Detoksu Bulgaristan, Akciğer Detoksu Finlandiya, Akciğer Detoksu Azerbaycan, Akciğer Detoksu KKTC, Akciğer Detoksu Pakistan Akciğer Detoksu Cezayir, Akciğer Detoksu Çad, Akciğer Detoksu Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Akciğer Detoksu ABD, Akciğer Detoksu Kanada, Akciğer Detoksu Arjantin gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz belirttiğiniz adresinize aynı güm kargolanacaktır.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

sigara içenler için akciğer temizleme, akciğer temizliği yoğurt, akciğer detoksu, akciğer temizleme kürü zencefil, akciğer temizleme ilacı, akciğer temizleme ameliyatı, akciğer temizleme kompostosu, akciğer temizleme kapsülü şok çilek diyeti, sadece çilek yiyerek zayıflama, çilekli limonlu detoks suyu, diyette çilek ne kadar yenmeli, akciğer temizleme şurubu, akciğer şurubu şikayet, akciğer öksürük şurubu, çilek şurubu fiyatı, çilek şurubu nerede satılır, çilek şurubu kalori