ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEMEYE YARDIMCI KREM

Evet, sevgili okurlarım, bugün sizler ile eklem ağrılarını konuşacağız.  Gün içerisinde yanlış durmaktan eklem ağrıları günlük hayatımızda sıkça rastladığımız bir rahatsızlıktır. Bu ağrılar günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyebilir. Kireçlemenin sebebi fazla kilolar, spor, hareketsizlik, genetik problemler, troid bezinin az çalışması olarak görülür. Bu ağrılar için öncelikle doktora gitmenizi öneriyoruz. Diğer yandan ağrıların acısını hafifletmek için sizlere bir Allecell Krem önerebilirim.

ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEMEYE YARDIMCI KREM İçerik

Allecell krem içeriği;

Enginar, içerisinde bulunan magnezyum, fosfor ve manganez gibi vitamin ve mineraller sayesinde kemik sağlığını güçlendirebilir.

Kondroitin, kemikler, kıkırdak ve tendon üretmek ve hasar görmüş olanları tamir etmede kullanılan bir protein çeşididir.

Glucosomine, eklem ağrılarının ve kireçlenme gibi rahatsızlıkları hafifletmek için kullanılan bir amino-şeker çeşididir

Kolojen tip, deriyi hızla iyileştirip hasarlı dokunun azalmasına destek sağlayan proteindir.

ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEMEYE YARDIMCI KREM Kullanım Şekli

Ağrılı bölgeye yetecek miktarda elinize alın ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEMEYE YARDIMCI KREM Faydaları Nedir?

Diz eklemlerinde kullanılabilir

Artrit ve eklemlerde iltihaplanmalara da kullanılabilir

Romatizma ağrılarını hafifletebilir

Sırtta ve bacaklardaki ağrıları hafifletebilir

Kas kasılmaları ve sinir ağrılarını hafifletme yardımcı

Omurilik ve fıtık ağrılarında kullanılabilir.

ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEMEYE YARDIMCI KREM Yan Etkileri Nedir?

Ürünün herhangi bir yan etkisi bulunmamaktır. Ancak istenmeyen bir durum ile karşılaşırsanız doktorunuza başvurunuz.

ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEMEYE YARDIMCI KREM Nasıl Saklanır?

Güneşten, ısıdan ve ışıktan koruyarak muhafaza ediniz.

ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEMEYE YARDIMCI KREM Nereden Bulabilirim?

Eklem ağrılarınızı hafiflet için kullanılan destekleyici bu ürünü www.europenstore.com  sitesinden bulabilirsiniz. Özel kampanyaları ve kargo imkanı ile güvenilir bir sitedir.

ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEMEYE YARDIMCI KREM Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Önerdiğimiz sitenin yurt dışı içinde satımı mevcuttur. Eğer yurt dışında iseniz www.europenstore.com sitesini kullanarak bu ürüne ulaşabilirsiniz!

ALLECELL KÖK HÜCRE YENİLEMEYE YARDIMCI KREM ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: allecell ekşi,allecell n11, allecell yorumlar, allecell tablet, allecell forum, allecell krem eczane, allecell içeriği, allecelle, allecell fiyatı, allecell nerede satılır, Allecell, allecell krem, allecell krem içeriği, allecell amazon, allecell cream, allecell eczane, allecell ekşi sözlük, allecell etken maddesi, allecell eczanelerde, allecell fiyat, allecell gen tr, allecell içindekiler, allecell içerik

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkânlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.