Black Mask Nedir ? Nereden Bulabilirim ? Nasıl Kullanılır ?

Black Mask Nedir ? 

Black mask adlı ürünümüz bitkisel özlerden oluşan bitkisel bir üründür. Bildiğimiz üzere son zamanlarda bitkisel ürünlere yoğun bir ilgi var. Black mask ise sık tercih edilen ürünler arasındadır.

Black mask dikkatleri üzerine çeken bir üründür. Bunu bir çok şeye borçludur. Black mask hem kadınlar hem erkekler içinde kullanılabilir. Ayrıca kullanımı kolay ve pratiktir. Kokusu  fazla rahatsız edici bir kokusu yoktur. Bu özellikleri sayesinde black mask sık tercih edilmektedir. Sizde black mask’i deneyin.

Nasıl Kullanılır ; hasarlı , kıllı ve göz çevresi bölgesini açık bir şekilde bırakarak bir tabaka halinde sürülür. 30 dakika beklemesi yeterli olacaktır. Sonrasında yavaş yavaş maskeyi yüzünüzden sıyırınız. Bu bir ilaç değildir.

İçeriği ; biberiye yağı , jojoba yağı , okaliptüs yağı , güvercin ağacı özü ve  içeriğinde bulunmaktadır.

Siyah Nokta Neden ve Nasıl Oluşur ?

Siyah nokta cilt gözeneklerinde biriken yağ, kir vb.  etkenlerden oluşur ancak daha bir çok sebebi vardır. Peki nasıl oluşur ?

  • öncelikle yağlı ciltlerde çok fazla gözenek vardır. Bu gözeneklere dolan kir ise siyah nokta oluşabilir.
  • Sonrasında yine ciltlerde biriken yağda siyah nokta oluşur. Siyah noktadan daha çok prüz olarak gözükürler.
  • Siyah noktalar yüzünü çok yıkamayan insanlarda biriken kir yağ vb. de siyah nokta oluşturur.
  • Sivilce izlerinin vb. aknelerin küçük bıraktığı izlerde siyah nokta oluşturabilir.
  • Bunlar başlıca nedenleridir. Daha farklı sebepleri de olabilir.

Siyah Nokta Nasıl Giderilir ?

Siyah nokta oluşumunun bir çok nedeni vardır. Üstede bahsettiğimiz gibi bir çok sebebi olabilir. Bu yüzden çoğu insanın başına gelebilecek gelen bir durumdur. Geçmesi zordur mutlaka profesyonel bir yardım alınmalıdır. Çünkü siyah noktalar git gide ilerler geçse dahi en kısa sürede tekrarlar. Black mask son zamanlarda en sık tercih edilen ürünlerindendir.  Erkek bayan herkes kullanabilir. Erkeklerde kullanabileceği bir üründür.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; black Mask , black mask nasıl kullanılır , black mask nereden bulabilirim , black mask nedir , black mask kullanıcı yorumları 

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız




Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.