BODY CREAM NEDİR?

Birçok kişinin en büyük problemlerinden olan koltuk altı kararması ve genital bölge kararması terleme, sürtünme, epilasyon gibi durumlardan kaynaklı oluşabiliyor. Özellikle yaz aylarında açık renk kıyafetler giymek istendiğinde veya tatile gidildiği zaman tahriş olan bölgelerin görünmesinden rahatsız olabiliyoruz. Ve giyim konusunda kendimizi kısıtlayabiliyoruz. Ergenlik ve doğumlardan kaynaklanan tendeki renk değişimlerine karşı Body Cream renk açıcı özelliğe sahiptir. Koltuk altı, dirsek, genital bölge, göğüs ucu ve lekeli bölgelerdeki karartıların renginin açılmasında yardımcı olan bir üründür. Koltuk altı ve genital bölgelerdeki kararlamaların başlıca sebebi jilet ile epilasyon yapmaktan kaynaklanır. Ayrıca sıcak ağda uygulaması ve deodorant sıkmakta koltuk altı kararmasına neden olabilir. Body Cream sayesinde kolayca ve güvenli bir şekilde karışım hazırlayabilir ve evde uygulayabilirsiniz. Body Cream nedir?

BODY CREAM NEDİR?

Sizi yalnız bırakmayacak olan Body Cream düzenli kulanım sonunda olumlu sonuç almanızı amaçlıyor. Body Crem içeriğinde; mavi anemon, axolinght, alphaarbutin ve niacinamide bulunur. Kararmaların giderilmesi ve lekelerin beyazlatılması amacı ile kullanılan Body Cream bu problemle karşı karşıya kalan birçok bayanın çözümü olmayı amaçlayarak üretilmiştir.

Body Cream Kullanımı: Ten renginizde karartı olan yerlere uygulamak için yetecek miktarda kremi alın ve masaj yaparak o bölgeye uygulayın. Günlük kullanıma uygundur. Kullanım alanları, yüz, boyun, el, genital bölge, koltuk altı gibi bölgelerdir. Koltuk altı kararmaları gibi ten renginizdeki değişimlerden rahatsızlık duyuyorsanız Body Cream ile bu probleminize çözüm bulabilirsiniz. Cildimizin ihtiyacı olan Body Cream  düzenli kullanım sonucunda değişim sağlayabilir. Body Krem 2 dakika boyunca masaj yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Body Cream İçeriği: Body Crem içeriğinde; mavi anemon, axolinght, alphaarbutin ve niacinamide bulunur.

UYARI: Body Cream bir ilaç değildir. Bir cilt bakım ürünüdür. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Ciltte açık yaranız varsa o bölgeye uygulamayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

body cream, body cream nedir, body cream nasıl kullanılır, body cream içeriği

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.