Chia Tohumu – Aztek Diyeti

Dünya’nın her yerinde her yaş grubundan insan çok uzun yıllardır fazla kilo sorunu ile mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Bu durum özellikle insanların yaşam kalitesini son derece ciddi bir şekilde olumsuz yönde etkileyebildiği gibi insanların da fazla kilo sorunu ile önemli sağlık sorun yaşamaları da muhtemel olabiliyor.

İnsan yaşamı açısından son derece ciddi bir sorun teşkil etmekte olan fazla kilolardan da kurtulabilmek de pek çok insan için pek de kolay olmayan bir durum oluyor.Özellikle de günümüz modern yüzyıl dünyasında insanların birbirinden farklı pek çok diyet programı denemiş olması yada farklı ilaç kullanmış olmasına karşı pek de başarılı sonuçlar elde edebilmeleri mümkün olmamıştır.Ancak son dönemlerde dünyanın her yerinde oldukça popüler hale gelen ve insanlar tarafından son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmekte olunan bir zayıflama ürünü olarak öne çıkan çiya tohumu yer almaktadır.

Chia tohumu yardımcı olabilecek ürün seçenekleri arasında yerin almaktadır. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile birlikte tercih edebilirsiniz.

Chia Tohumu Seti İçeriği 

Chia Shake (Chia Tozu)

Chia Tea (Chia Bitki Çayı)

Chia Seeds (Chia Tohumu)

Chia Tohumu Seti Kullanımı 

Chia Tohumu Toz: Günde 250 gr kadar süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırarak tüketilmelidir.

 

Chia Çayı: Gün içerisinde 2 kere 1 fincan sıcak suya 1 süzen poşet atarak tüketilir.

Chia Tohumu: Günde 250 gr süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırılarak tüketilir.

Chia Tohumu Nereden Bulabilirim?

Türkiye’nin il, ilçe, kasaba ve köyleri fark etmeksizin hemen her yerinden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda Avrupa’dan da rahatlıkla sipariş vererek bir an önce sahip olabilirsiniz. Sizlerde chia seti en uygun fiyat seçenekleri ile birlikte sahip olma fırsatını sizlerde yakalayabilirsiniz.

Biz Bu Kelimelerden Ulaştınız ; chia tohumu, chia tohumu, chia, çia, çiya, chia tohumu nedir, chia tohumu ne işe yarar, chia tohumu kullanımı, chia tohumu nasıl kullanılır, chia tohumu içeriği, chia tohumu sipariş, chia tohumu en uygun, chia tohumu fiyat, chia tohumu fiyatı.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.