Cildinizde Harikalar Yaratın!

03021137Cilt yenilenmesinde asırlardır kullanılan en doğal yöntem olan Süt Maskesi ile tanışmaya ne dersiniz? Tarihten günümüze pek çok kadının kusursuz güzelliğe kavuşma sırrı olan Süt Maskesi ile siz de cildinizde harikalar yaratabilirsiniz.

Saray Kadınlarının Güzellik Sırrı

Güzellikleri ile büyüleyen Saray Kadınlarının kusursuz ciltlerinin altında yatan sır ortaya çıktı: Saray kadınları; ipeksi bir tene, pürüzsüz bir cilde sahip olmak ve her zaman temiz hissetmek için hamamları tercih ediyordu. Sıcak suyla yapılan banyolardan sonra süt maskesi uyguluyor ve ipek keselerle temizlenerek cildin yumuşacık olması sağlanıyordu. İşte saray kadınlarının güzelliklerinin altında yatan Süt Maskesi mucizesi, şimdi günümüz bakımlı kadınlarına sunuluyor. Siz de Süt Maskesi ile cildinize hakettiği bakımı verebilir, güzelliğinizi bir ihtişama çevirebilirsiniz.

İpeksi Bir Yumuşaklık İçin

Pek çok cilt maskesi cilde zarar verir. Kimyasal içerikli maskelerde cilt dokunuz zarar görebileceği gibi aşındırıcı maskelerle de cilt gözenekleriniz çizilebilir, tahriş olabilir. Bütün bu maskelerin aksine Süt Maskesi cilde hiçbir zarar vermeden ipeksi bir yumuşaklık sunar. Cilt yüzeyine zarar vermeden derinlemesine temizleyen, sivilcelere, siyah noktalara, lekelere ve kırışıklıklara savaş açan bu maske cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sunar. Tek bir ürünle bütün cilt sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz Süt Maskesi ile aynı zamanda cildinizde hücresel yenilenme etkisi de göstererek daha parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Cildinizde Tazelik Rüzgarları Esecek

Minimum 5 seans kullanılarak cilt sorunlarının tek başına üstesinden gelen Süt Maskesi, iç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı da önlemeye yardımcı olur. Cildinizdeki yağ dengesini koruyarak cilt deformasyonlarında da onarıcı etkiler gösteren Süt maskesi aynı zamanda cildinizin yağ ve nem dengesini düzenlemeye yardımcı oluyor. Siz de cildinizde pürüzsüzlüğü, tazeliği ve ipeksi bir yumuşaklığı hissetmek istiyorsanız, Süt Maskesi’ni güvenle kullanabilirsiniz.