Doğal Yollarla Yüz Ve Yanak Nasıl Dolgunlaştırılır ?

Geçmişten günümüze dolgun yanak ve yüz gençlik ve güzellik olarak görülmüştür ancak bu doğal oluyor genelde ama bizde size doğal yanak ve yüz dolgunlaştırmayı öğreteceğiz.

hairstyles-for-chubby-faces-and-wavy-hair

Sizde doğal yollarla yüz ve yanak dolgunlaştırmak için  aşağıda size sıraladığımız yöntemlerden birini deneyebilirsiniz. Sizde yüz ve yanak dolgunlaştırmak için aşığadaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Doğal Yollarla Yanak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Toz şeker ( 185 ml )

Shea yağı ( 1 fincan )

Hazırlanışı: Shea yağını benmari usulü eritin ve şekeri de ilave edip eriyinceye kadar karıştırın. Ağzı kapalı bir krem kavanozuna koyun ve dolapta donuncaya kadar bekletin. Temizlenmiş cildinize karışımı uygulayıp 5 dakika süresince bekletin ve hafifçe ovalayarak ciltten çıkarıp ılık su ile yıkayın. Haftada 1 veya 2 kere cildinize uygulayabilirsiniz.

evanrachelwoodpw1

 Elma İle Yanak Dolgunlaştırma

Elma içinde bulunana elastin ve kolojen maddesi cildi besleyerek yumuşacık yapar. 1 tane elmayı parçalara ayırın ve blender dan geçirip püre kıvamına getirin. Hazırladığınız elma püresini masaj yaparak cildinize yedirin ve yarım saat süresince bekletin. Süre sonunda cildinizi ılık su ile yıkayıp nemlendirici uygulayın. Haftada 2 kere cildinize uygulayabilirsiniz.

botoxdolgu

Elma dilimi ( 3 tane )

Havuç ( 3 tane )

Limon suyu ( yarım bardak )

Hazırlanışı: Elma ve havucu katı meyve sıkacağından geçirip limon suyunu ekleyin ve her sabah bu karışımı 1 bardak olarak için.

 Aloe Vera İle Yanak Dolgunlaştırma

Aloe vera yaprağını ikiye ayırarak içinden çıkan jeli cildinize masaj yaparak dairesel hareketlerle uygulayın. Duştan önce uygulayacağınız yanak dolgunlaştırma bakımını 1 saat bekletin ve duşta güzelce yıkayın.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; yüz dolgunlaştırma yöntemleri , yüz dolgunlaştırma egzersizleri , yüz dolgunlaştırma kremleri , yanak dolgunlaştırma bitkisel çözüm , yanak dolgunlaştırma fiyatları , dolgun yanaklar için doğal yöntemler , yanak şişirme , yüzü dolgunlaştıran yiyecekler , yüz dolgunlaştırıcı , yanak dolgunlaştırıcı , yüz ve yanak , yanak ve yüz bakımı