EBEGÜMECİ BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Deniz kenarları, nehir kenarları ve bataklık kenarlarında yetişen ebegümeci bitkisi rutubetli ortamlarda yetişen bir bitkidir. Malvaceace familyasına ait olan bir bitkidir. Ebegümeci bitkisi ülkemizde de farklı kesimlerde doğal yollarla büyüyebilmektedir.

 

 

Ebegümeci bitkisi öksürük, boğaz kuruluğu gibi rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olan bir bitkidir. Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çayının mideyi rahatlatmaya yardımcı olma etkisi de vardır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Sindirimin hızlanmasına yardımcı olur. Gaz, kabızlık ve hazımsızlık problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Diş iltihaplanmalarında da tüketimi tercih edilen bir bitki çayıdır. Cilde yumuşaklık vererek canlı görünmesine yardımcı olur. Yatıştırıcı etkisi ile sakinlik hissetmenize yardımcı olur.  Aynı zamanda ebegümeci bitkisinin bir diğer özelliği ise ateş düşürmeye yardımcı olmasıdır.

Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çayı tamamen bitkisel ve doğal içeriğe sahip bir bitki çayıdır.

Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) 1 kutu içerisinden 20 adet süzen poşet çıkmaktadır. 1 fincan sıcak suya 1 adet Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılır ve 1 ya da 2 dakika kadar demlenmesi beklenir. Daha sonra ister sıcak ister soğuk olarak tüketilir.  Önerilen kullanım dışında kullanılmamalıdır. Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)  Önerilen kullanım dozu aşılmadan kullanılmalıdır.

UYARI: Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Ebegümeci Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) doğal bitki çayıdır. Hamile ve emziren bayanlar doktora danışarak kullanmaları önerilir.  Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.