ES16 Nedir? Ne İşe Yarar?

Yaz ayları yaklaştıkça aynalara bakmaya korkuyor musunuz? Hayır korkmayın! Fazla kilolardan kurtulmanın zamanı gelmedi mi sizce de?

Hızlı ve kolay kilo vermek her kadının hayalidir. Özellikle yoğun bir tempoda çalışan kadınlar olarak bizlerin spor yapmaya vakit bulamaması pek bir muhtemel bir durumdur. Bu gibi durumlarda ister istemez kendimizi bitkisel çözümler arar iken buluyoruz. İşte size yeni bir önerim olacak bu da ES16 zayıflama hapı olarak bilinen bitkisel bir kapsüldür. Sizinle bu ürünün detaylarını paylaşacağım.

 

 

ES16 içerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Yeşil çay, antioksidan bakımından güçlü olan yeşil çay zayıflama üzerinde oldukça etkilidir.

E vitamini, vücudun fiziksel dayanılırlığını artırabilir. Vücudun enerji seviyesini yükseltebilir. Kan dolaşımını hızlandırır. Yorulmayı engelleyebilir. Kas gücünü artırma etkisi vardır.

C vitamini, metabolizma hızlandırıcı etkisi ile kilo vermeye yardımcı olur.

L- karnitin, vücuttaki yağın enerjiye dönüşmesini sağlayabilen amino-asidir.

Salep, tok tutucu etkisi ile fazla yemek yemeyi engelleyebilir.

Lotus Yaprağı, metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardım eder.

ES16 Kullanım Şekli

ES16, sabah ve akşam günde iki defa kullanılır. Öğünlerden 30 dakika önce 1’er kapsül kullanılması tavsiye edilir.

ES16 Etkileri Nedir?

Metabolizmayı hızlandırabilir

Kilo vermeye yardımcı olur

Fiziksel dayanıklılığı artırabilir

Vücuda enerji vermeye yardımcıdır

Vücuttaki yağı enerjiye dönüştürebilir ve yağ yakımını sağlayabilir.

İştahı azaltabilir, uzun süre tok kalınmasını sağlayabilir.

Vücuttan toksin ve ödem atmaya yardımcı etkileri ile bilinmektedir.

ES16 Yan Etkileri Nedir?

ES16 zayıflama hapının bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

İçeriğinde yer alan bitkisel özlere alerjiniz yoksa

Hamile ya da emzirme döneminde değilseniz,

18 yaşından büyükseniz ve kronik rahatsızlığınız yoksa kullanılabilir.

ES16 Saklama Koşulları

Güneşten, ısıdan ve ışıktan koruyarak kutusunda muhafaza ediniz.

ES16 ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  es16 zayıflama ilacı, es16 zayıflama ilacı yan etkileri, es16 zayıflama ilacı kullananlar, es16 zayıflama ürünü, es16 zayıflama, es16 zayıflama hapı, es16 zayıflama hapı yorumları, es16 zayıflama hapı kullananlar, hhs es 16 bitkisel kapsül, hhs es16 kullananlar, hhs es16 kullanan, hhs es16 kapsül, hhs bitkisel es 16, hhs es16, ES16, hhs es16 yorumlar

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.