FİTCHOY YOSUN ÇAYI NEDİR? NASIL KULLANILIR?

FİTCHOY NEDİR

Fitchoy içeriğinde kahverengi  deniz yosununun (bir diğer adıyla Wakame) bulunduğu, kilo problemi olan insanların zayıflamak için tercih ettiği bir çaydır.  Aynı zamanda birden fazla bitkinin özü de içeriğinde yer alır; maye, sinameki, papatya, amber çiçeği, karanfil, barut ağacı kabuğu, funda yaprağı, tarçın, biberiye, kiraz sapı, mısır püskülü gibi. Yani mineral bakımından oldukça zengin bir çaydır. Bilinmesi gerekir ki bu ürün Tarım Bakanlığı izniyle üretilip, satılmaktadır.

Wakame NEDİR

Kurutulmuş deniz yosunudur. Çoğu dünya mutfağında, en çok geleneksel Asya yemeklerinde kullanılmaktadır. Çin, Japonya ve Kore gibi ülkelerde erişte, ekmek, çorba, suşi ve salata gibi yemeklerin çoğu içerisine deniz soyunu eklenerek yapılmaktadır. Faydaları oldukça çoktur.

 • Detoks
 • Zayıflama
 • Sindirim sistemini güçlendirir
 • Böbreküstü bezlerinin düzgün çalışmasına yardımcı olur
 • K vitamini içerir
 • Doğurganlığı arttırır
 • Sağlıklı beslenmek için faydalıdır
 • Tiroid tedavisinde kullanılır
 • Cilt problemlerini iyileştirme özelliği vardır
 • Wakame salatalarda da kullanılabilir
 • AIDS için hormonların düzenlenmesinde kullanılıyor

Zayıflamak her kilolu insanın hayalidir. Bazen ne kadar diyet yapsak ne kadar spor salonlarında vakit harcasak da istenmeyen kilolara çözüm bulamayabiliriz. Günlük yaşantımızda, iş temposundan spora vakit ayıramayabiliriz. Genellikle masa başında çalışan kadınlar ve erkekler zayıflamak için alternatif yollara başvurabilirler. Çeşitli diyetler, zayıflama çayları gibi.. Kilo verememenin başlıca nedenlerinden bitanesi de metabolizmanın yavaş çalışmasıdır. Fitchoy deniz yosunu çayı metabolizmayı hızlandırmada oldukça etkili bir çaydır.

FİTCHOY İÇERİĞİ

İçinde bulunan kahverengi deniz yosununun özelliği yağ yakma olarak bilinmektedir. Bölgesel yağlanmada (bel ve basen bölgesi gibi) yağ yakımına yardımcı olmaktadır. Belirtmeliyiz ki, hiçbir insanın aç kalarak kilo vermesi sağlıklı bir durum değildir. Aynı zamanda dengeli beslenmek koşuluyla, diyet bu çayla desteklenmelidir. Aynı zamanda mümkün oldukça egzersiz yapılmalıdır.

FİTCHOY NASIL KULLANILIR

(1 paket Fitchoy 1 aylık kullanım içindir ve içerisinde 60 süzen poşet bulunmaktadır.)

-Bir fincan kaynamış suya, bir süzen poşet atılarak 5-6 dakika demlenmelidir.

-Sabah ve akşam yemeklerden 30 dakika önce aç karnına içilmelidir.

Şeker atılmadan tüketilmesi tavsiye edilir.

UYARI: Kadın ve erkek herkesin kullanabileceği bir üründür. Fakat hamileler, emziren anneler, kronik rahatsızlığı olanlar kullanmamalı veya hekime başvurmalıdır.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

fitchoy, fitchoy yosun çayı, çay, yosun, wakame, fitchoy nedir, fitchoy nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.