Goldslim Ayakkabısı ve Özellikleri

Sadece yürüyüş yaparak 20 günde 4 kilo verebileceğinizi biliyor musunuz? Bay bayan tüm kilo problemi olan kişilerin ortak bir isteği vardır; oturduğu yerden kilo verebilmek. Oturduğumuz yerden rahatlıkla kilo alabilceğimiz doğru fakat oturduğumuz yerden kilo vermek imkansızdır. Sadece kilo vermek uğruna değil sağlıklı ve dinç bir vücuda sahip olmak için mutlaka yürüyüş ve egzersiz yapmamız gerekmektedir. Tüm kasların aynı anda çalışmasını sağlayarak, kan dolaşımını hızlandıran ve metabolizmanın hızlı çalışmasına sebep olan yürüyüş, mutlaka hayatınızın bir parçası haline getirmeye çalışın. Genellikle yürüyüşe başladıktan 15 dakika sonra dinlenmek istersiniz fakat bu yanlıştır. nedeni yağların yakılması için hem hızlı bir tempolu yürüyüşe hemde dumadan 20 dakika yürülmesi gerekmektedir. 20 dakikada içerisinde sadece kaslarınız çalışır ve vücut 20 dakikadan sonra yağ yakımına geçer. Bu nedenle yürüyüşlerinizi mutlaka tempolu ve 40 dakika da bir mola vererek yapmaya dikkat edin.

Goldslim Nedir?

Goldslim, özellikle yürüyüş yapanlar için tasarlanmış belirli özellikleri olan bir ayakkabıdır. Goldslim ayakkabı, yüksek darbeye dayanıklı yumuşak katmanlardan oluşan bir tasarıma sahiptir. ABD, Asya ve Avrupa’dan en gelişmiş teknoloji ile tasarlanmış olup, özellikleri ve şık tasarımları ile birlikte özellikle bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Tabanı uzun süre dayanıklı ve gondol şeklinde tasarlanmış goldslim ayakkabı, gerçek kauçuktan yapılmış ve bay-bayan herkesin rahatlıkla kullanabilceği renklere göre tasarlanmıştır.

Renk Seçenekleri: Siyah, beyaz, füme ve buz gibi 4 farklı renk seçeneği mevcuttur.

Kullanımı: Goldslim Ayakkabı, kullanımı için yapmanız gereken düzenli yürüyüşlerinizde goldslim ayakkabıyı giyerek koşmanıza gerek kalmadan sadece yürümeniz.

Goldslim Ayakkabı Nerden Bulurum?

Goldslim ayakkabıya en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Türkiye’nin  Ankara, Muğla, İstanbul, Bilecik, Ordu ve daha birçok şehrinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Goldslim Ayakkabı hakkında fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak sipariş formunu doldurup kolay ödeme seçenekleri ile sizde Goldslim Ayakkabı sahibi olabilirsiniz.

Golslim Ayakkabı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Goldslim Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Hollanda, İsveç, Lüksemburg, İtalya, İspanya  ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Goldslim Ayakkabıya sahip olabilirsiniz. En kısa zamanda Goldslim Ayakkabıya sahip olma için yapmanız gereken sadece sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurmak olacaktır. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

Goldslim, gold slim, goldslim ayakkabı, goldslim spor ayakkabısı, gold slim yürüyüş ayakkabısı, sipariş, hakkında, kargo, goldslim sipariş, goldslim nerden bulurum, goldslim özellikleri, goldslim renkleri, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, goldslim kullanımı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.