İhair Saç Spreyi Ve Kullanımı

İhair saç spreyi  son zamanlarda kuaförler tarafındanda kullanılmaya veya önerilmeye başlayan son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir.

ihar

iHair Saç Spreyi; 6 farklı etkisi ve patentli formülü ile saç sağlığının korunmasına ve saç sorunlarının çözümüne yönelik hazırlanmış bir bakım ürünüdür. Saç için gerekli yağ ve nem dengesini sağlamaya yardım eder. Saçları besleyerek güçlendiren aktif bileşenler sayesinde dökülmenin önlenmesine ve saç uzama hızının artmasına yardımcı olur. İçerdiği bitki özleri, vitamin ve mineraller ile birlikte saçları kökten uca besleyerek, daha hızlı ve sağlıklı saç uzamasına, yardımcı olur. Kepeğin ve saç derisindeki kaşıntının giderilmesinde etkilidir. Yıpranmış saçları onarır, sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüm kazandırmaya çalışır.

1114928_620x410

Eğer sizde saçlarınızın dökük olmasından seyrek olmasından sıkıldıysanız bu durum canınızı sıkmaya başladıysa hiçbir şey için geç değil sizde ihair saç spreyi kullanarak şansınızı bir daha deneyin ve sonucu görün çünkü ihair saç spreyi sadece saçları korumakla beraber yeni saç çıkmasınada yardım eder ihair saç spreyi son zamanların sık kullanılan ürünlerindendir. İhair saç spreyi size göre bir ürün olabilir çünkü kellik sinirinizi bozar sizi yaşlandırır ve kötü bir görünümü vardır ama siz ve ihair saç spreyi belki buna dur deyebilirsiniz.

kellik-kendine-guveni-birlikte-bulunmayan-ediyor-563277145b9f1

Eğer giden saçlarınıza üzülüyorsanız artık bundan bıktıysanız ihair ile buna dur demye  bir şansınız var sizde ihair saç spreyi ile şansınızı bir daha deneyinçünkü ihair acılı operasyonlardaki gibi sizin canınızı yakmaz sizin doğal bir şekilde saçlarınızın çıkmasına uğraşır. İhair saç spreyi acılı ve zhmetli bir ürün değildir kolay bir kullanımı vardır ve kokusu sizi rahatsız etmez. Sizde ihair saç spreyini deneyebilirsiniz.

İçeriği ;  Urtica, Herba Moxibustion, Biotin, Yeşil Çay, B6 & B3 Vitaminleri, Procyanidin içermektedir.

Kullanımı ;  iHair spreyi saçınızın tamamına her gün düzenli olarak uygulayabilirsiniz

İhair Avrupa Sipariş ; Romanya , Ukrayna , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

İhair Türkiye Sipariş ; Kayseri, Malatya , Rize gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.