ISIRGAN OTLU 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ ÇAYI SÜZEN POŞET (NURS)

Isırgan Otlu 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs)

Yaprakları koyu yeşil ve tırtıklı olan ısırgan otu bitkisi Avrupa’da sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Isırgan otu yaprakları tırtıklı olduğu için dokunduğunuzda tahriş edebilir. Fakat ısırgan otu bitkisi oldukça şifalı bir bitkidir. Birçok rahatsızlığın iyileştirilmesine yardımcı olması amacı ile kullanılır.

Isırgan Otlu 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) vücuttan fazla suyun atılmasına yardımcı olur. İdrar söktürmeye yardım eder. Temizleyici bir detoks niteliği taşıması sebebiyle karaciğer, böbrek gibi organların temizlenmesine de yardımcı olur. Isırgan Otlu 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardım eder. Sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur. İdrar yolu enfeksiyonunun giderilmesine yardım eder. Saman nezlesinin iyileşmesine yardımcı olur ve öksürüğün iyileşmesine destek olur.

Isırgan Otlu 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) içeriği Nedir?

Isırgan Otlu 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) yüksek oranda demir içermektedir. Isırgan otu bitkisinden elde edilmiştir. Tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Isırgan Otlu 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Isırgan Otlu 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet Havlıcanlı çay süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan içerisine 1 adet Isırgan Otlu 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) atın ve birkaç dakika boyunca demlenmesini bekleyin.  Daha sonra tüketin. Günde 1 ya da 2 defa içilmesi tavsiye edilir.

UYARI: Isırgan Otlu 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurmalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.