Kellik Tarihe Karışıyor!

pordit-bitkiselsampuan114diyetisyenelif.com ziyaretçilerimize özel bu yazımızda beylerin en önemli sorunlarından birine değinmek istiyorum. Erkekler için en az formda bir beden kadar önemli olan bir başka dış görünümleri de saçlarıdır. Zamanla çeşitli nedenlerle dökülen saçlar, ilerleyen dönemlerde kelliğe kadar ulaşarak pek çok erkeğin özgüven sarsılması yaşamasına neden olmaktadır. Saç dökülmeleri kimi zaman yetersiz beslenmek gibi iç etkenlerden kimi zaman da hava kirliliği gibi dış etkenlerden kaynaklanmaktadır. Ben de bu konuyu uzman arkadaşlarımdan da bilgi alarak araştırdım ve ortaya şaşırtıcı gerçekler çıktı. İşte erkeklerin saç dökülme sorunları ve son teknoloji çözüm yolu!

Erkeklerin Korkulu Rüyası: Saç Dökülmesi

Artık erkeklerde en az kadınlar kadar dış görünümlerine önem veriyorlar. Etkileyici bir görüntü günümüzde erkekler için de önemli. Akıp giden yıllara teslim olmak istemeyen erkeklerin en büyük kabusu ise; saç dökülmesi…  Pek çok erkek hayatının belirli dönemlerinde saç dökülmesi problemi ile karşılaşır ve bu durum yaş ilerledikçe artar. Yirmili yaşların sonlarında yaklaşık %12 erkek saç dökülmesi sorunu ile yüzleşir. Ellili yaşlarda ise erkeklerin genetik dökülme ve kellikle farklı derecelerde karşılaşma oranı % 50 gibidir. Saç dökülmesinin psikolojik etkisi erkekler üzerinde farklıdır. Kimi kişiler saç dökülmesini önemsemezken bazılarında saçlarda oluşan en ufak incelme ve bir tutam saç kaybı  bile iş yaşamında ve sosyal hayatta bu  kişileri zora sokar ve hayatı çekilmez hale getirebilir. Ancak günümüzde teknoloji ve doğanın muhteşem uyumu ile üretilen Nano Hair Şampuan ile saç dökülmelerine son vermeniz sizin elinizde!

Beylerin En Büyük Sorununa Ameliyatsız Çözüm!

Çeşitli nedenlerle oluşan saç dökülmelerine ameliyatsız ve acısız yöntemleri araştırırken Nano Hair Şampuan ile karşılaştım. Hemen bir uzman arkadaşımı aradım ve bilgi aldım. Kendisi; ‘Elifciğim, içeriğindeki bitki özleri ve vitaminlerle bu ürün benim de ilgimi çekti. Birkaç hastamda denedim ve oldukça olumlu sonuçlar aldım. Sanırım ameliyatsız kelliğe çözüm bulundu diyebilirim’ yanıtını aldım. İçeriğinde doğadan pek çok bitki özü ve yağ bulunduran bu şampuan günümüzde beylerin en büyük sorunu olan saç dökülmelerinin önüne geçeceğe benziyor. Benden söylemesi!