KİNOA’LI ÇAY 20’Lİ BİTKİSEL TOZ SÜZEN POŞET (NURS)

Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs)

Uzakdoğu ülkelerinde sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Ayrıca kinoa bitkisi  zayıflamaya yardımcı olma özelliği ile de bilinmektedir. Kinoa, ıspanak ve pancar gibi besinlere yakın bir değere sahip olan bir bitkidir. Güney Amerika halkının kinoa bitkisini keşfetmesi ile birçok yerde kullanılmış ve oldukça önemli bir yere gelmiştir.

Kinoa bitkisinin görüntüsü tahıla benziyor olsa da kinoa otsu bir bitkidir. Oldukça besleyici bir bitkidir. Yenilecek tüketildiği gibi çayı yapılarak da tüketilebilen bir bitkidir. Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs) Özellikle kilo kontrolü sağlamak isteyen kişilerin rahatlıkla tüketebileceği bir bitki çayıdır. Tokluk hissetmenize yardımcı olan Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs) sindirim sisteminizin düzene girmesine ve yediklerinizin kısa sürede sindirilmesine yardımcı olur. Metabolizmanın hızlanmasına destek olur. Kabızlığı giderilmesine yardımcı olur. Spor yapan kişilerin kas sağlığını koruması amacı ile tükettikleri bir bitki çayıdır. Ameliyat sonrasın yaraların iyileşmesine yardım eder. Yaşlanmayı geciktirmeye yardım eder. Kalp ve damar sağlığının korunmasına yardım eder.

Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs) antioksidan olma özelliğine sahip bit bitki çayıdır. Tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

1 kutusunun içerisinden 20 adet Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs) çay çıkmaktadır.  1 fincan kaynamış suyun içerisine 1 adet Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve birkaç dakika demlendikten sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Kinoa’lı Çay 20’li Bitkisel Toz Süzen Poşet (Nurs)bir ilaç değildir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.