Mehmet Öz’ün Zayıflatan İçecek Tarifi

Diyet yapanların en büyük sorunlarından biri haline gelen, motivasyon bozukluğu insanları yaptığı onca şeyin bir anda yok olmasına sebebiyet verip, daha sonra daha fazla kilo kaybı ile karşımıza çıkıyor bunun yerine yapılması gereken en güzel şey bir uzmandan yardım almak olmalı. Eğer bu adım da yetmiyorsa sürekli diyetleriniz yarıda kalıyorsa, psikolojik destek de sizin için çok iyi olacaktır.

Bunun yanı sıra da diyet yaparken sizin için iyi gelecek olan içecek veya besin önerilerini dikkate alabilirsiniz. Hem bu sayede sürekli enerji dolu olup, hem de zayıflayabilirsiniz. Bunun için ilk akla gelen diyetisyen Mehmet Öz olsa gerek. Sağlıklı ve daha ince olmak olabilmek adına verdiği tariflerle ünlü olan Öz, bugünkü zayıflatan formülü ise; zayıflatan içecek tarifi ve işte o tarif;

Malzemeler:

Bir sürahi buzlu su

Yarım salatalık

Greyfurt dilimleri

1 mandalina

2 tane nane yaprağı

304157

 

Hazırlanışı:

Salatalık, greyfurt, mandalina gibi meyve ve sebzeleri dilimleyin.

Ardında buzlu suya atın.

Üzerine 2 adet nane yaprağı atın.

Bu içeceği gün boyu tüketin.

salatalık_20117

 

Kilo verdiren içecek tarifindeki, greyfurt yağlarla savaşır. İştahınızı kontrol altına alır. Nane yapraklarının ferahlatıcı ve metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır. Salatalık sindirime yardımcı olarak şişkinlik ve gaz sorunlarını önler.

nane5

 

Zayıflatan içeceğin içindeki bu malzemeler, bedeninizin düzenli işlemesini sağlayarak, kısa sürede kilo vermenize yardımcı olur.

mandalina

Sizde bu içecek ile kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Mehmet Öz diyeti, diyet çeşitleri, diyet ve sağlık, zayıflama ve diyet, kilo problemi, kilo aldıran besinler, kilo verdiren besinler, kilonun zararları, hastalıklar ve kilo, obezite, diyabet ve diyet, diyetisyenler