Pro Care Saç, Sakal ve Bıyık Serumu

Doğanın mucizeleri olan bitkiler yine her konuda olduğu gibi yardımımıza koşuyor. Bazı bitkiler vardır ki kaynatılarak, içilerek sürülerek ya da yağları ile her derde deva oluyor. Limon yağı, badem yağı ve daha birçok yağın saç çıkarma üzerindeki etkilerini biliyor musunuz? Doğal yağlar olması sebebiyle herhangi bir yan etkisi olmayan bu yağlar saç kökünü besleyerek, saç kırılmasına engel olur ve dolaşımı hızlandırarak saç kuruluğunu önler. Saç çıkarıcı etkisi olan doğal yağlar arasında; lavanta yağı, limon yağı, çay ağacı yağı, zeytinyağı, jojoba yağı ve badem yağı gibi çeşitli yağlar bulunmaktadır. Evde rahatlıkla uygulayabilceğiniz birkaç çeşit doğal yağın her birinden 1’er  tatlı kaşığı ekleyerek hepsini karıştırın. Yaptığınız karışımı saç diplerinize masaj yaparak uygulayın ve 1 ya da 2 saat kadar bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın. Evde yapabileceğiniz etkisini kısa zamanda görebileceğiniz bu karışımı haftada 1 sefer uygulamanız en kısa zamanda güzel sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Pro Care Nedir?

330 ml. şişe içerisinde belirli özelliklere sahip saç, sakal ve bıyık serumudur.

Pro Care İçeriği: Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin içerir.

Pro Care Kullanımı: Uygulaması oldukça pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanınız. Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık gibi dökülmelerin sık olduğu bölgelerde de kullanabilirsiniz.

Pro Care Yan Etkileri: İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Eskişehir, Konya, İstanbul, Mardin, Adana ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Yunanistan, Estonya, Letonya, Fransa, Hollanda, İsveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saç sakal bıyık serumu

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.