Q-Clinic Set ile Saçlarının Dökülmesine İzin Verme

Sadece yaşa bağlı kalmayıp genç yaşta bile saç dökülmesi ile karşılan kişiler mevcut. Genellike saç dökülmesi yaşa bağlı olduğu sanılır fakat çok genç yaştaki kişilerde bile görülmesi bizi şaşırtır. Sadece yaşın ilerlemesi ile değil; genetik faktörlerin, bazı hastalıkların, kullanılan bazı ilaçların, çevresel faktörlerinde saç dökülmesine etkisi vardır. Eğer kısa süreliğine yanı en fazla 2 aylık saç dökülmesi varsa nedeni genellikle o dönem içerisinde kullandığınız ilaçlar olabilir. Yada kansızlık gibi hastalığınız var ve tekrar nüksetti ise o dönemde saçlarınızda dökülme ile karşılaşmanız normal. Fakat saç dökülmesi 6 ay ve daha fazla bir zaman dilimini kapsıyorsa ve ailede daha önce saç dökülme sorunu yaşayanlar yok ise mutlaka doktorunuza görünmeniz gerekmektedir. Çünkü saç dökülmesi bazı hastalıkların nedeni olmuş olabilir.

Q-Clinic Set İçerisinde Bulunanlar

Set içerisinde 1 adet şampuan ve 1 kutu saç serumu bulunmaktadır. Ayrıca Q-Clinic serum içerisinde 3 aylık kullanım için ve her ay için 3 farklı serum bulunmaktadır.

Q-Clinic Şampuan İçerisinde: deiyonize su, disodyum laureth sülfosüksinat, sodyum laureth eter sülfat, cocamide DEA, cocoamidopropil, betaine, gliserin, PEG-4 distearly ether, zinch pyrithione, D-panthenol (Pro vitamin B5), ceterath-12, proylene glicol,vitamin B6, Vitamin H, sodyum chloride, tetrasodium EDTA, methylchloroisothiazolione, methylisothiazolinone, fragrance bulunur.

Q-Clinic Şampuan Kullanımı: bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde üretilmiş olan Q-Clinic şampuanı normal şampuanlar gibi ıslak saça uygulamalısınız. Şampuan köpürtürken saç derinize 3-4 dakika kadar masaj yapmanız daha etkili olacaktır. Gerekirse bu işlemi bir daha tekrarlayabilirsiniz. Köpürtme ve masaj işleminden sonra saçları iyice durulayın.

Q-Clinic Serum Kullanımı: 1.2. ve 3. aylara göre kullanacağınız 150 ml. serumları saç derinizi püskürterek masaj tekniği ile cildinize yedirin. Serumu temiz cilde uygulamaya özen gösterin ve en az 4 saat yıkamadan saçınızda bekletin.

Q-Clinic Setini Nereden Bulurum?

Q-Clinic Sete en uygun ve hesaplı kampanyalar ile birlikte Ankara, Zonguldak, İstanbul, Bitlis, Karaman, Konya ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Q-Clinic Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Qclinic Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Fransa, Polonya, Norveç, Bulgaristan ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Q-clinic Setine sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Qclinic, q clinic, Qclinic nedir, Qclinic seti, Qclinic kullanımı, Qclinic şampuan, Qclinic saç serumu, Qclinic sipariş, Qclinic avrupa, Qclinic avrupa sipariş, kargo, kampanya, avrupa, Qclinic kampanya, Qclinic nasıl kullanılır, Qclinic içerisindeki maddeler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.