Sebze Form Çorbası Zayıflatır Mı ?

Sebze form çorbası doğal sebzelerin karışımıyla üretilmiş sağlıklı zayıflama amacıyla sizlere sunulmuş organik detox çorbasıdır. Gece ve gündüz içilmek üzere içerisinde iki adet çorba bulunmaktadır. Yağ yakımı hızlandırma konusunda etkili ve gece çorbası ilede ödem atmak için kullanımı oldukça etki gösteren sebze form sizlerin yaşantısında iyi bir etki yaratacağına eminiz.

Sebze Form

Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için sebze form çorbası düzenli kullanımda etkili bir rol oynar. Gece uykularınızı düzenler, vücudunuzda ki toksinleri ve ödemleri atmanıza yardımcı olup, metabolizma hızınızı düzenler. Kullanımıda oldukça basit hemde pratik olan sebze form çorbasını kaynattığınız bir bardak suya karıştırıp sıcak sıcak içmeniz önerilir. İçeriğinde bulunanları ise şöyle sıralayabiliriz;

Gece Çorbası İçindekiler : “Domates, Kereviz, Enginar, Brokoli, Yulaf Unu, Havuç, Bezelye, Pırasa, Kinoa, Karabuğday, Kırmızı Biber, Ispanak, Sarımsak Tozu, Soğan Tozu, Dere Otu, Elma Sirkesi Tozu, Mısır Unu, Zencefil, Zerdeçal, Et Suyu Aroması, Tuz”
Gündüz Çorbası İçindekiler : “Brüksel Lahanası Kurusu Tozu, Beyaz Lahana, Kereviz, Karabuğday, Yeşil Fasulye, Sarımsak Tozu, Havuç, Soğan Tozu, Konjac, Nane, L-Carnitine, Keten Tohumu, Yulaf Unu, Elma Sirkesi Tozu, Mısır Unu, Zenc.”
İnstagram aracılığı ile bir çok ünlününde kullandığını görebildiğimiz sebze form ürününü sizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İnstagram üzerinden sebze form kullandığını beyan eden ünlülerin paylaşım görüntüleri aşağıdaki gibidir.