Uzamax Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Uzamax Nedir?

Uzamax, kısa boylu olanlar için kullanılan ve içeriği doğal olan bitkisel bir üründür. İki formda üretilmiştir. Toz ve kapsül şeklindedir.

Boy kısalığı bir çok kişinin mutsuzluk nedenidir. Herkes uzun boylu, standartları zorlayan türde olmak ister. Fakat gelgelelim ki herkes doğası gereği genlerinden gelen özelliklerin dışında kalan etkilerle uzamıyor. Boy uzama konusunda çevresel faktörler, dengesiz düzensiz beslenme gibi durumlar önem taşımaktadır. Bireylerin özlerine inildiğinde elbetteki farklı etkenler daha çıkacaktır. Fakat besin desteğinin bu bağlamda önemli olduğu unutulmamalıdır. Uzamax boy uzatma bu konuda  rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Faydaları ve Zararları

Uzamax  içerisinde;harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken Uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Bu vitamin ve mienraller vücutta eksik olması durumunda kişide büyümede gerileme, boy uzatıcı, kemik yapısının gelişime açık olmaması gibi durumlar görülür. Bu durumun önüne geçebilmek için her gün bu vitamin ve mineralleri sebze ve meyvelerden almaya çalıştığınızı varsayalım.Bunu yaptığımızda ise olmasında çok çok fazla kalori almış oluruz. Bu durumda kilo almalara neden olarak boy uzamasını olumsuz etkileyecektir.

Uzamax kullanarak bu durumun önüne geçebilirsiniz. Aşırı tüketim yapmaya gerek kalmadan kalsiyum kaynağı süt ile alındığında vücudunuza ek olarak proteinde sağlamış olacaksınız. Uzamax ile vücudunuzda eksikliği görülen bu maddelerin de eksikliği giderilmesi adına faydalı bir adım atılmış olur.

Uzamax kapsül ve tozun bilinen bir zararı yoktur. Fakat 18 yaşından küçük olan bireylerin aile onayı gerekmektedir. Ayrıca hamile ve emziren annelerin kullanmaması önerilmektedir.

Uzamax Toz ve Kapsül Kullanımı

Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere tüketilmelidir. 5 yaşından küçük çocuklarda;  günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyüklerde günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. Tok veya aç karnına tüketilebilir.

Türkiye’den Uzamax Nasıl Sipariş Verebilirim?

Uzamax Ankara, Antalya, Bursa, Edirne başta olmak üzere Yusufeli,Hopa, Kağızman,Biga,Ayaş, Safranbolu gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Uzamax için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan Uzamax Nasıl Sipariş Verebilirim?

Uzamax bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Uzamax sipariş vermek istiyorsanız Fransa, Hollanda, Avusturya, Almanya, Bulgaristan, Makedonya, Belçika, Londra,Brüksel, Paris, Sidney gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.