Uzun ve Dolgun Saçlar için Juan Juan!

juan juan3

Uzun ve dolgun görünümlü saçlar her kadının istediği bir özelliktir. Günümüzde pek çok kişi, uzun ve dolgun saçlara sahip olabilmek için çok ciddi miktarda para harcıyor. Özellikle kadınlar kimyasal ürünlere yöneliyorlar. Aslında bu saçınıza zarar vermekten başka bir işe yaramıyor. Bu yüzden uzun ve dolgun saçlara sahip olmak isteyen saç uzaması için uzun bir süre beklemeye tahammülü olmayanlara müjde! Juan Juan şampuan sayesinde uzun ve dolgun saçlara sahip olmanız mümkün olabilir.

juan-juan-içeriği

Bitki özlerinden oluşan bu doğal üründe Argan Yağı, Badem Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Sarımsak Yağı gibi bitki özü yağlarına ek olarak Hindistan Cevizi, L-Arginie, Bal Ekstratı ve B12 Vitamin desteği ile ürün güçlendirilip hoş bir koku sağlanmıştır. Doğanın nimetlerinden yararlanılarak oluşturulmuş Juan Juan saç uzatıcı şampuan sayesinde saçların parlaklığını arttırdığını, saçın daha hızlı uzamasına imkan verdiği, saç dökülmesinin önlenmesinde yardımcı olduğu, saç köklerini güçlendirip hacim kazandırdığını, ince telli saçları kalınlaştırıp güçlendirdiğini, saçta çıkacak beyazı önlemeye ve saçta kepeğin olmamasına yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Victoria Secret mankenleri için hazırlanmış olan bu ürün bay bayan fark etmeden herkesin kullanabileceği bir üründür. Tüm saç tiplerine yardımcı olmak için tasarlanan bu doğal bitki özlü formül Secret mankenlerinin stilisti olan Juan Doleres üretmiştir. Juan Juan şampuan 330 ml ve 120 ml lik saç kreminden oluşmakta ve günlük kullanıma uygun olmaktadır. Juan Juan şampuanı kullanırken başka bir saç bakım ürünü ya da şampuan kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Juan Juan şampuanı saçınıza yeterli miktarda dökmeden önce saçlarınızı ılık su ile ıslatın. Juan Juan şampuanı saçınıza 3 dakika kadar masaj yaparak yıkadıktan sonra iyi bir şekilde durulayın. Herhangi bir alerji yaptığı görülmemiştir. Olağan dışı bir durum oluşturduğu takdirde doktorla görüşmeniz rica olunur.