ZEGHY ABDOMİNAL BAKIM KREMİ NEDİR?

Zeghy Abdominal Bakım Kremi Nedir?

Sağlıksız beslenmenin olumsuz etkilerinden bir tanesi de aşırı kilonun sebep olduğu bölgesel yağlanmalardır. Çoğu insanın rahatsızlık duyduğu bölgesel yağlanmalar zaman içerisinde hızlı kilo değişimlerine de bağlı olarak çatlak oluşumuna neden olabilir. Cilt üzerinde çatlak oluşumunun nedenleri arasında; doğum, yaşlanma, yeterli su içmemek, vücudun hareketsiz kalması da vardır. Peki Zeghy Abdominal Bakım Kremi Nedir? Vücut çatlaklarının giderilmesi için üretilen Zeghy Abdominal Bakım Kremi karın ve basen bölgesinde oluşan çatlakların giderilmesine, yeniden yapılandırılmasına yardımcı olan bir cilt bakım kremidir. Özellikle hamilelik ve doğum sonrasında vücutta oluşan çatlakların onarılmasında etkili olmayı amaçlayan bir üründür.

Zeghy Abdominal Bakım Kremi İçeriği Nedir?

Zeghy Abdominal Bakım Kremi içeriğindeki aynısefa özü, badem yağı ve aloe vera özleri sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı olur. Çatlak kremi cilt çatlaklarının giderilmesinde etkili olmayı amaçlayan bir kremdir. Alkol, parafin, paraben ve parfüm gibi kimyasal içermez.

Zeghy Abdominal Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Zeghy Abdominal Bakım Kremi tüm cilt tiplerine uygun bir kremdir. Kullanım süresi boyunca ciltte pul pul dökülmeler gözlemlenebilir. Zeghy Abdominal Bakım Kremi temiz cilde uygulanmalıdır. Gece yatmadan önce sürülmesi önerilir. Çatlak kremi kullanım sürecinde ciltte yanma hissi ve pullanma meydana gelmesi normaldir. Fazla sürüldüğü taktirde cilt üzerinde soyuma, kızarma ya da yara oluşumuna neden olabilir. Yaklaşık olarak 2 hafta sonra yan etkiler ortadan kaybolabilir.

UYARI: Zeghy Abdominal Bakım Kremi bir ilaç değildir. Hastalık tedavisinde kullanılmaz. Zeghy Abdominal Bakım Kremi çatlak gidermeye yardımcı bir cilt kremidir. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Göz ile temas etmesinden kaçınınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız




Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.